Pytania i odpowiedzi
1. Czy mogę rozłożyć spłatę pożyczki na raty?

Tak, można rozłożyć spłatę pożyczki na taką ilość miesięcy, jaką klient ustali z instytucją pożyczkową. Przykładowo klient pożyczy w styczniu 2000zł i będzie je spłacał przez kolejne 10 miesięcy począwszy od lutego.

2. Jakie są zalety pożyczek pozabankowych dla klienta?

Jedną z głównych zalet pożyczek pozabankowych (uwaga: nie wszystkich) jest to, że dana instytucja pożyczkowa nie wymaga żadnych zaświadczeń (np. o dochodach) od klienta. Pożyczka jest udzielana bardzo szybko, na rynku są dostępne oferty pożyczek online - po wypełnieniu wniosku o pożyczkę i szybkiej weryfikacji przez instytucję pożyczkową, kwota zadeklarowana we wniosku przez klienta jest przelewana na podane przez niego konto bankowe.

3. Czy podane przeze mnie dane osobowe we wniosku o kredyt w serwisie gotowkaodzaraz.com.pl są bezpieczne?

Tak, dbamy o bezpieczeństwo podanych przez Ciebie danych osobowych. Nasza spółka - AJA MEDIA Sp. z o.o. (właściciel portalu gotowkaodzaraz.com.pl) - posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa.

4. Jak poznać oferty kredytów przygotowane przez Ekspertów naszego serwisu?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie (patrz: zakładka w menu 'wniosek') i prześlesz go do nas. My zajmiemy się resztą. Spośród morza ofert wybierzemy te najbardziej korzystne.
Po przesłaniu formularza oczekuj na kontakt telefoniczny od konsultanta, który przedstawi Ci propozycję kredytu i dopasuje warunki do Twoich potrzeb.

Tak, zgadzam się.
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Dlaczego nas
opuszczasz?
Dziękujemy za Twój poświęcony czas.
Przykro nam, że nasza oferta nie spełniła Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że w przyszłości do nas powrócisz.