Pytania i odpowiedzi
1. Czy mogę rozłożyć spłatę pożyczki na raty?

Tak, można rozłożyć spłatę pożyczki na taką ilość miesięcy, jaką klient ustali z instytucją pożyczkową. Przykładowo klient pożyczy w styczniu 2000zł i będzie je spłacał przez kolejne 10 miesięcy począwszy od lutego.

2. Jakie są zalety pożyczek pozabankowych dla klienta?

Jedną z głównych zalet pożyczek pozabankowych (uwaga: nie wszystkich) jest to, że dana instytucja pożyczkowa nie wymaga żadnych zaświadczeń (np. o dochodach) od klienta. Pożyczka jest udzielana bardzo szybko, na rynku są dostępne oferty pożyczek online - po wypełnieniu wniosku o pożyczkę i szybkiej weryfikacji przez instytucję pożyczkową, kwota zadeklarowana we wniosku przez klienta jest przelewana na podane przez niego konto bankowe.

3. Czy podane przeze mnie dane osobowe we wniosku o kredyt w serwisie gotowkaodzaraz.com.pl są bezpieczne?

Tak, dbamy o bezpieczeństwo podanych przez Ciebie danych osobowych. Nasza spółka - AJA MEDIA Sp. z o.o. (właściciel portalu gotowkaodzaraz.com.pl) - posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa. Do ochrony Twoich danych osobowych został powołany Administrator Bezpieczeństwa Informacji.

4. Jak poznać oferty kredytów przygotowane przez Ekspertów naszego serwisu?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie (patrz: zakładka w menu 'wniosek') i prześlesz go do nas. My zajmiemy się resztą. Spośród morza ofert wybierzemy te najbardziej korzystne.
Po przesłaniu formularza oczekuj na kontakt telefoniczny od konsultanta, który przedstawi Ci propozycję kredytu i dopasuje warunki do Twoich potrzeb.

Tak, zgadzam się.
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Dlaczego nas
opuszczasz?
Dziękujemy za Twój poświęcony czas.
Przykro nam, że nasza oferta nie spełniła Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że w przyszłości do nas powrócisz.